Råd og utvalg ved...

Studieprogramråd ved Fakultet for medisin og helsevitenskap - MH

English version - Programme Councils at the Faculty of Medicine and Health Sciences

Mandat for Programrådet for ph.d. i medisin og helsevitenskap - MH 

Ser du etter noe annet? Temaside om Studieprogramråd for hele NTNU

Mandat #

Studieprogramrådet skal gi råd til dekan og instituttledere i saker som vedrører studieprogrammets kvalitet, faglige og pedagogiske profil, innhold, struktur og gjennomføring.

Rådets oppgaver:

  • Ivareta langsiktig utvikling av studieprogrammet for å imøtekomme samfunnsoppdraget, kravet om relevans, og kravet om forskningsbasert utdanning
  • Bidra til å sikre kvalitet og relevans i studieprogrammet/-ene gjennom utvikling av læringsutbyttebeskrivelser, og anbefale nødvendige tiltak
  • Følge med på frafall og gjennomstrømming og anbefale nødvendige tiltak
  • Gi råd om studieprogrammets design; sammensetning av emner, progresjon, spesialiseringer/studieretninger og valgmuligheter inkludert studentutveksling
  • Vurdere om emner som inngår i programmet har læringsaktiviteter og vurderingsformer som bidrar til å oppnå studieprogrammets/-enes totale læringsutbytter
  • Gi innspill til den årlige studieprogramevalueringa
  • Bidra i og følge opp de periodiske evalueringene av studieprogrammet
  • Gi råd om utvikling av læringsmiljøet på studieprogrammet
  • Uttale seg i høringssaker som angår studieprogrammet
  • Gi råd om studentrekruttering og markedsføring, samt opptakskrav og dimensjonering.

Sammensetning og funksjonstid:

Studieprogramrådet oppnevnes av dekan. Dekan avgjør hvilke studieprogram som skal inngå i samme studieprogramråd. Der det er flere studienivå, fra årsstudier til masterutdanning, bør disse dekkes av samme studieprogramråd.

Studieprogramrådet skal normalt ha følgende sammensetning:

  • Studieprogramleder/-e
  • Eventuell(e) studieprogramkoordinator(er)
  • Vitenskapelig tilsatte som representerer den faglige bredden i studieprogrammet/-ene
  • Studentrepresentanter
  • Eksterne representanter fra relevant arbeidsliv
  • Administrativt tilsatt, som kan fungere som sekretariat for rådet

 Eventuelle avvik fra foreslått sammensetning må begrunnes.

Et studieprogramråd skal helst ikke overskride 10 medlemmer. Hvis rådet dekker flere studieprogram med ulike studieprogramledere, bør ledelse av studieprogramrådet gå på omgang mellom studieprogramlederne. Hvis et studieprogram tilbys i flere studiebyer, skal studieprogramrådet sammensettes slik at alle studiebyene er representert.

Medlemmer av studieprogramrådene #

Studieprogramrådet for profesjonsstudiet i medisin #

I perioden 01.01.2018 - 31.12.2021 har studieprogramrådet følgende sammensetning:

  • Ivar Skjåk Nordrum, studieprogramleder, MH
  • Ida Marie Bruun Jacobsen, rådgiver, Utdanningsseksjonen, MH
  • Line Knutsen Lund, nestleder undervisning medisin, Institutt for psykisk helse, MH
  • Gunn Hege Marchand, årsleder medisinstudiet, MH
  • Bjarne Austad, årsleder medisinstudiet, MH
  • Ann Oddrun Medby, studieprogramleder BA sykepleie, Institutt for samsfunnsmedisin og sykepleie, MH
  • Børge Lillebo, lege i spesialisering, Sykehuset Levanger, Helse Nord-Trøndelag
  • Kari Risnes, overlege, St. Olavs hospital
  • Betty Pettersen, kommuneoverlege i Trondheim kommune
  • Kari Syverud, studentrepresentant
  • Julie Mork Aune, studentrepresentant (studieprogramtillitsvalgt)

Ida Marie Bruun Jacobsen er studieprogramrådets sekretær

Studieprogramrådet for bachelor i audiologi #

Studieprogramråd for bachelor i audiologi har følgende medlemmer 08.11.18 - 31.12.21:

  • Lars Gunnar Rosvoldaunet (studieprogramleder), Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Vår Silje Mandal, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Vinaj Swarnalatah Nagaraj, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Vibeke Bang-Larsen, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Bente Storrø, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Wenche Fredagsvik, St. Olavs hospital
  • Siri Merethe Bergseth, Molde sjukehus
  • Julie Stav, student kull 2018
  • Camilla Børmarken, student kull 2017
  • Malin Frydenberg, student kull 2016
  • Olav Skjesol (vara), student kull 2018
  • Ida Jamtøy Heggem (vara), student kull 2017
  • Cecilie Skylstad Solem (vara), student kull 2016

Bente Storrø er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for bachelor i bevegelsesvitenskap #

Studieprogramråd for bachelor i bevegelsesvitenskap har følgende medlemmer 01.07.15 - 30.06.18:

  • Førsteamanuensis Mireille van Beekvelt (studieprogramleder), Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Professor Karin Roeleveld, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Studiekonsulent Nora Ford, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Professor Tom Ivar Lund Nilsen, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie, NTNU
  • Forsker Øivind Rognmo, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Dosent Håvard Østerås, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Rådgiver John Tore Vik, Sør-Trøndelag fylkeskommune
  • Fysisk trener Geir Håvard Hjelde, Rosenborg ballklubb
  • Student Johanna Flå, kull 2015
  • Ragnhild Vereide, kull 2016
  • Student Tor-Erlend Distad (vara), kull 2015
  • Tonje Grønvold (vara), kull 2016

Nora Ford er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for bachelor i ergoterapi (Trondheim) #

I perioden 10.08.18 - 30.06.20 har studieprogramråd for bachelor i ergoterapi i Trondheim følgende medlemmer:

  • Sissel Horghagen, Institutt for nevromedisin og bevegelesvitenskap, NTNU
  • Annette Ysland Ludvigsen, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Tatiana Gavrilova, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Ruca Maas, Institutt for nevromedisin og bevegelesvitenskap, NTNU
  • Jon Sørgaard, Institutt for nevromedisin og bevegelesvitenskap, NTNU
  • Tove Carstensen, Institutt for nevromedisin og bevegelesvitenskap, NTNU
  • Marianne Mesteig, Trondheim kommune
  • Elin Svendsen, NAV/Hjelpemiddelsentralen
  • Student Morten Andreas Sannes, kull 2016
  • Student Hans-Marius Strømsjordet Klevmoen, kull 2017
  • NN, kull 2017

Studieprogramrådet for bachelor i fysioterapi #

Studieprogramråd for bachelor i fysioterapi har følgende medlemmer:

  • Professor Sylvia Söderström (studieprogramleder), Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Førsteamanuensis Monika Haga, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Høgskolelærer Martha Kvalvik Størksen, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Høgskolelærer Vigdis Fuglesang, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Studiekonsulent Ingrid Goldmann, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Studiekonsulent Annette Ysland Ludvigsen, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU 
  • Kjersti Gustad, Helse Nord-Trøndelag
  • Sissel Kløve Farstad, Molde kommune
  • Anne-Cathrine Stræte, Trondheim kommune
  • Student Anniken E. B. Gøthner, kull 2015
  • Student Helene R. Uthaug, kull 2016
  • Student Kathrine Anthun, kull 2017

Studieprogramrådet/referansegruppe for ny bachelor i sykepleie #

Ny samordnet bachelor i sykpleie ved NTNU skal etableres fra studieåret 2020/21. Det er oppnevnt en referansegruppe som fungerer som et studieprogramråd. Denne gruppen har følgende medlemmer:

  • Marit Kjersem, fagrådgiver Møre og Romsdal HF (Tilhørighet: IHA)
  • Ann Elin Melbø Myklebust, virksomhetsleder Hjemmetjenester Ålesund kommune (Tilhørighet: IHA)
  • Gerd Elisabeth Meyer Nordhus, ansatt i vitenskapelig stilling , IHA
  • Andreas Foss Follesø, student bachelor sykepleie IHA (frem til juni 2018)
  • Kari Margrete Iversen, enhetsleder, Trondheim kommune (Tilhørighet: ISM)
  • Barbro Meland, helsefaglig rådgiver, St. Olav hospital HF (Tilhørighet: ISM)
  • Marit Storli, ansatt vitenskapelig stilling (ISM)
  • Julie Haukeland, student bachelor i sykepleie ISM
  • Mari Aasen, koordinator kompetansesamarbeid Helse og omsorg i Gjøvikregionen (Tilhørighet: IHG)
  • Kari Mette Vika, assisterende divisjonsdirektør Sykehuset Innlandet Gjøvik og Lillehammer (Tilhørighet: IHG)
  • Heidi Libæk Vold, ansatt i vitenskapelig stilling (IHG)
  • Ine Fjær, student bachelor sykepleie IHG og institutttillitsvalgt IHG 

Studieprogramrådet for bachelor i vernepleie #

Studieprogramråd for bachelor i vernepleie har følgende medlemmer 19.07.18 - 31.12.21:

  • Lisbeth Kvam (studieprogramleder), Institutt for psykisk helse
  • Anne Berit Brovold, Institutt for psykisk helse
  • Aud Elisabeth Witsø, Institutt for psykisk helse
  • Monica Kristiansen, Institutt for psykisk helse
  • Monica Røstad, Institutt for psykisk helse
  • Marit By Rise, Institutt for psykisk helse
  • Asbjørn Strømmen, Rådmannens fagstab - Trondheim kommune
  • Hilde Weltch, Kattem bo- og aktivitetstilbud - Trondheim kommune
  • NN, studentrepresentant
  • NN, studentrepresentant
  • NN, studentrepresentant

Anne Berit Brovold er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for master i bevegelsesvitenskap #

Studieprogramråd for master i bevegelsesvitenskap har følgende medlemmer 01.07.15 - 30.06.18:

  • Professor Karin Roeleveld (studieprogramleder), Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Førsteamanuensis Mireille van Beekvelt, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Studiekonsulent Nora Ford, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Professor Tom Ivar Lund Nilsen, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie, NTNU
  • Øyvind Sandbakk, Olympiatoppen Midt-Norge
  • Avdelingsleder Frode Moen, Olympiatoppen Midt-Norge
  • Forskningsleder Mariann Sandsund, SINTEF teknologi og samfunn
  • Masterstudent Laura Gürtler, kull 2015
  • Masterstudent Siri Munch Wahl, kull 2016
  • Masterstudent Agnete Opland (vara), kull 2015
  • Masterstudent Espen Ingvald Bengtson (vara), kull 2016

Nora Ford er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for master i farmasi #

Studieprogramråd for master i farmasi har følgende medlemmer 19.07.18 - 31.12.21:

  • Siver Andreas Moestue (studieprogramleder), NTNU
  • Janne Kutchera Sund, NTNU
  • Kjersti Haave Singsaas, NTNU
  • Linda Amundstuen Reppe, Nord universitet
  • Unn Siri Olsen, Nord universitet
  • Pål-Didrik Hoff Roland, RELIS Midt-Norge
  • Sykehusapoteker Martin Grotnes, Sykehusapotekene i Midt-Norge HF
  • Andreas Grue Thorbjørnsrud, studentrepresentant kull 2017
  • Lovisa Hansen Dadadottir, studentrepresentant kull 2018

Kjersti Haave Singsaas er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for master i folkehelse #

Studieprogramråd for master i folkehelse har følgende medlemmer 19.07.18 - 31.12.21:

  • Kristine Pape (studieprogramleder), Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Kari Bjerke Batt-Rawden (stedlig studieprogramkoordinator på Gjøvik), Institutt for helsevitenskap i Gjøvik
  • Geir Vegard Berg, Institutt for helsevitenskap i Gjøvik
  • Ine Wigernæs, Institutt for helsevitenskap i Gjøvik
  • Geir Arild Espnes, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • John-Arne Skolbekken, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Borgunn Ytterhus, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Sindre Aasheim Norås, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Gro Jeppestøl Vatne, Institutt for helsevitenskap i Gjøvik
  • Ane Bjørngaard, Oppland fylkeskommune
  • Ingvild Heggstad, Trondheim kommune
  • NN, studentrepresentant
  • NN, studentrepresentant

Sindre Aasheim Norås er studieprogrammets sekretær.

Studieprogramrådet for master i helseinformatikk #

Studieprogramråd for master i helseinformatikk har følgende medlemmer 01.05.19 - 31.12.21:

  • Pieter J. Toussaint (leder), Institutt for datateknologi og informatikk, NTNU
  • Eric Monteiro, Institutt for datateknologi og informatikk, NTNU
  • Arild Faxvaag, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Karoline Borgan, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Nils Kvernmo, Helse Midt-Norge
  • Tor-Erling Evjen, Trondheim Kommune
  • Grete O. Samstad, St. Olavs hospital HF

Karoline Borgan er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for master i klinisk helsevitenskap #

Studieprogramråd for master i klinisk helsevitenskap har følgende medlemmer 19.07.18 - 31.12.21:

  • Astrid Woodhouse (studieprogramleder), Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Bård E. Kulseng (studieretningsleder, fedme og helse), Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Petter Borchgrevink (studieretningsleder, smerte og palliasjon), Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Ottar Vasseljen, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie, NTNU
  • Ragnhild Sand Kalkvik, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Bjørn Carsten Buan, Samhandlingsenheten i Orkdalsregionen
  • Inger Elise Opheim Moljord, Forskningsavdelingen ved St. Olavs hospital
  • Trine Minde Gellein, studentrepresentant
  • Anne Grethe Kristiansen, studentrepresentant

Ragnhild Sand Kalkvik er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for master i medisinsk MR-avbilding og videreutdanning i MR #

Studieprogramrådet har følgende medlemmer i perioden 01.12.16 - 30.06.20:

  • Beathe Sitter (studieprogramleder), Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Henrik Larsson, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Øystein Olsen, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Benny Ehrnholm, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Tonje Christin Svendsen, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Else Marie Huuse-Røneid, Klinikk for bildediagnostikk, St. Olavs hospital HF
  • Bjarte Snekvik, Klinikk for bildediagnostikk, St. Olavs hospital HF
  • Fredrik Granlien, student
  • Kenneth Ottesen Pedersen, student
  • Simon Fredrik Remen, student
  • Peer Julius Haugen, student

Tonje Christin Svendsen er studieprogramrådets sekretær. 

Studieprogramrådet for master i psykisk helse #

Studieprogramråd for master i psykisk helse har følgende medlemmer 19.07.18 - 31.12.21:

  • Marit By Rise (studieprogramleder), Institutt for psykisk helse
  • Birthe Lea Knizek, Institutt for psykisk helse
  • Sissel Alsaker, Institutt for psykisk helse
  • Silja B. Kårstad, Institutt for psykisk helse
  • Liv Anne Mikkelborg, Institutt for psykisk helse
  • Lisbeth Kvam, Institutt for psykisk helse
  • Karl Elling Ellingsen, Institutt for psykisk helse
  • Ann-Kristin Bratlie, Institutt for psykisk helse
  • Anne Karin Kristiansen, BUP/St. Olavs hospital
  • Eirik Roos, Trondheim kommune
  • Anne-Lise Løvås, Divisjon psykisk helsevern/St. Olavs hospital
  • NN, studentrepresentant
  • NN, studentrepresentant
  • Pia Kristin Østeraas (vara), Institutt for psykisk helse 

Studieprogramrådet dekker også utgående master i barn og unges psykiske helse og frittstående videreutdanningsemner i barn og unges psykiske helse og barnevernledelse.

Ann-Kirstin Bratlie er studieprogramrådets sekretær

Studieprogramrådet for MSc in Exercise Physiology #

Studieprogramråd for MSc in Exercise Physiology har følgende medlemmer 31.07.18-30.06.19:

  • Eivind Wang (studieprogramleder), Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Jan Helgerud Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Dorthe Stensvold, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Øivind Rognmo, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Ragnhild Sand Kalkvik, Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk, NTNU
  • Lise Lundbom Støylen, St, Olavs Hospital
  • Anne Hildur Eriksen, St. Olavs Hospital
  • Torgeir Ektvedt Fredriksen, studentrepresentant
  • Catalina Silva Ruiz, studentrepresentant

Ragnhild Sand Kalkvik er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for MSc in Global Health #

Studieprogramråd for MSc in Global Health har følgende medlemmer i perioden 22.08.18 - 31.12.21:

  • John Øyvind Odland (studieprogramleder), Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Elisabeth Darj, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Jennifer Infanti, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Johan Håkon Bjørngaard, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Ragnhild Lier, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Marit Hovdal Moan, REK
  • Masterstudent NN, kull 2017
  • Masterstudent NN, kull 2018

Ragnhild Lier er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for MSc in Molecular Medicine #

Studieprogramråd for MSc in Molecular Medicine har følgende medlemmer 05.09.18 - 31.12.21:

  • Toril Holien (studieprogramleder), Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Magne Børset, Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Marit Barstad, Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Frank Skorpen, Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Denis Kainov, Institutt for klinisk og molekylær medisin, NTNU
  • Berit Johansen, Institutt for biologi, NTNU
  • Silje Kristin Vean, St. Olavs hospital HF
  • Christina Gabrielsen, St. Olavs hospital HF
  • Masterstudent Haelin Kim
  • Masterstudent Rita Brekke
  • Masterstudent Joshua Baskaran (vara)

Marit Barstad er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for MSc in Neuroscience #

Studieprogramråd for MSc in Neuroscience har følgende medlemmer 18.08.18 - 31.12.21:

  • Emre Yaksi (studieprogramleder), Kavliinstitutt for nevrovitenskap, NTNU
  • Linda White, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap, NTNU
  • Mussie Debesai, Kavliinstitutt for nevrovitenskap, NTNU
  • Jonathan Knowles, Institutt for filosofi og religionsvitenskap, NTNU
  • Florence Kermen, Institutt for biologi, NTNU
  • Robert Biegler, Institutt for psykologi, NTNU
  • Keith L. Downing, Institutt for datateknologi og informatikk, NTNU
  • Anita Øren, SINTEF
  • Masterstudent Michael Tarlton, kull 2018
  • Masterstudent Henrik Østby, kull 2017
  • Masterstudent Marit Trones Rem (vara), kull 2018
  • Masterstudent Janelle Shari Weir (vara), kull 2017

Mussie Debesai er studieprogramrådets sekretær.

Studieprogramrådet for helsesykepleierutdanningen #

Studieprogramrådet for helsesøsterutdanningen har følgende medlemmer i perioden 01.03.18 - 31.12.21:

  • Førsteamanuensis Berit Misund Dahl (studieprogramleder), Institutt for helsevitenskap i Ålesund
  • Førstelektor Kari Blindheim, Institutt for helsevitenskap i Ålesund
  • Kontorsjef Gunnhild N. Furnes, Institutt for helsevitenskap i Ålesund
  • Førstelektor Vibeke Olufsen (studieprogramkoordinator), Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Førstelektor Bjørg Aglen, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Ledende helsesøster Kari-Janne Ljones Kulø, Ulstein kommune
  • Ledende helsesøster Nina Mjøen, Oppdal kommune
  • Student Maria L. Haldorsen, studiested Trondheim
  • Student Anita Lindvik Skinnes, studuested Ålesund

Studieprogramrådet for jordmorutdanningen #

Studieprogramrådet for jordmorutdanningen har følgende medlemmer i perioden 01.01.18 - 31.12.21:

  • Dosent Ingvild Aune (leder), Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Førstelektor Raija H. T. Dahlø, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie 
  • Førstekonsulent Torhild Dragsten, Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie
  • Jordmor Kristin Presthus, Melhus helsestasjon
  • Jordmor/assisterende seksjonsleder Siv Tonje Selboe, St. Olavs hospital
  • Student Trude Tysland
  • Student Sigrid Amalie Vollheim

Torhild Dragsten er studieprogramrådet sekretær.

Studieprogramrådet for videreutdanningen Topptrener II #

Studieprogramråd for Topptrener II har følgende medlemmer i perioden 17.12.18 - 31.12.21:

  • Gertjan Ettema (leder), Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap
  • Øyvind Sandbakk, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap
  • Anni Bjerkhagen, Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap
  • Ingunn Dahler Hybertsen, Institutt for pedagogikk og livslang læring
  • Marit Soini, Fakultetsadministrasjonen SU
  • John Anders Bjørkøy, Olympiatoppen/Norges idrettsforbund
  • Trine Løkke, Olympatoppen Midt-Norge
  • Thomas Andre Kjelbotn, studentrepresentant

Anni Bjerkhagen er rådets sekretær.

Studieprogramrådet for videreutdanning i psykisk helsearbeid #

Studieprogramråd for bachelor i vernepleie har følgende medlemmer 17.08.18 - 31.12.21:

  • Birthe Loa Knizek (studieprogramleder), Institutt for psykisk helse
  • Ann-Kristin Bratlie, Institutt for psykisk helse
  • Sissel Alsaker, Institutt for psykisk helse
  • Toril Anne Elstad, Institutt for psykisk helse
  • Wigdis Helen Sæther, Institutt for psykisk helse
  • Marit By Rise, Institutt for psykisk helse
  • Heidi Hjelmeland, Institutt for psykisk helse
  • Eirik Roos, Trondheim kommune
  • Trond Hatling, NAPHA
  • Vivi Ann Stephansen, Trondheim kommune
  • Sofie Christine Solum, studentrepresentant

Studieprogrammet dekker også utgående master i psykisk helsearbeid.

Ann-Kristin Bratlie er studieprogramrådets sekretær.

0 Vedlegg
19915 Visninger
Gjennomsnitt (0 Stemmer)