Råd og utvalg ved IV

Studieprogramråd ved IV-fakultetet

/NB! Under oppdatering!/

Her finner du oversikt over deltakerne i de ulike studieprogramrådene ved fakultet for ingeniørvitenskap

Studieprogramråd for marin-området #

Medlemmer:

Studieprogramråd for bygg-området #

Medlemmer 

  • Arne Gussiås, programrådsleder og studieprogramleder, IBM (MTBYGG, MIBYGG, MVEGJERNB)
  • Linda Fjølstad, sekretær og bindeledd til fak.adm., utdanningsseksjonen fak.adm.
  • Astrid Stadheim, studieprogramleder og koordinator, IVB (BIBYGG) Gjøvik
  • Robin Sætre, koordinator, IHB (BIBYGG) Ålesund
  • Robert Storm Mortensen, koordinater, IBM (BIBYGG) Trondheim
  • NN, studieprogramleder og representant for int. 2-årige masterprogram
  • NN, representant for bachelorstudentene
  • NN, representant for master-/siv.ing.-studentene
  • Janicke P. Garmann, representant fra næringslivet, Norconsult AS
  • Pål Egil Rønn, representant fra næringslivet, AF Gruppen
  • Hege Skårbekk Dammerud, representant fra næringslivet, Veidekke AS
  • Anita Sharma, representant fra næringslivet, Bymiljøetaten Oslo kommune
  • Turid Ødegård, representant fra næringslivet, Rambøll
  • Roar Norvik, representant fra næringslivet, SINTEF
    (Representantene fra næringslivet sitter i Næringslivsringen sitt styre. Næringslivsringen er et viktig samarbeidsorgan for utdanning på byggområdet mellom NTNU og næringslivet.) 

Studieprogramråd for maskin-området #

Medlemmer (oppdateres snart)

  • Geir Owren, programrådsleder (BIMASKIN, MTPROD, MTING, MIPROD, MSRAMS, MSGLOMAN)

Studieprogramråd for energi og bærekraft #

Medlemmer 

Studieprogramråd for geofag og petroleum #

Medlemmer 

  • Sigbjørn Sangesland, programrådsleder, IGP (BGEOL, MGEOL, MTTEKGEO, MTPETR, MIPETR, MSG1, MSG2)
  • Lisbeth Hultman, admin, IGP
  • Ann Helen Kirknes, sekretær, utdanningsseksjonen fak. adm.
  • Sigve Hovda, pedagogisk koordinator og faglig bredde petr. 
  • Tor Berge Gjersvik, faglig bredde petr.
  • Per Terje Osmundsen, faglig bredde geo.
  • Kenneth Duffaut, faglig bredde geo. 
  • Fredrik Follaug, studentrepresentant petroleum
  • Ingrid Kalhagen, studentrepresentant tekniske geofag
  • Kristoffer Aurstad Dolvik, studentrepresentant geologi
  • Øystein Nordgulen, ekstern representant geofag, NGU
  • Rolf Utseth, ekstern representant petroleum
  • Johan Eck-Olsen, vara ekstern representant 

Studieprogramråd for erfaringsbasert master i teknologiledelse og digital omstilling #

Medlemmer:

  • Bjørn Andersen, studieprogramleder og leder av programrådet, IV-fakultetet
  • Inge Hoff, vitenskapelig ansatt, IV-fakultetet
  • Edd Blekkan, vitenskapelig ansatt, NV-fakultetet
  • Ann-Charlott Pedersen, vitenskapelig ansatt, ØK-fakultetet
  • Patrick Mikalef, vitenskapelig ansatt, IE-fakultetet
  • Merete Molberg, observatør, SU-fakultetet
  • NN, ekstern representant
  • NN, studentrepresentanter
  • NN, administrativt ansatt og sekretær for programrådet

Se også oversikt over utdanningsutvalget ved IV-fakultetet

0 Vedlegg
1859 Visninger
Gjennomsnitt (0 Stemmer)