Tilbake

Lokale superbrukere i Machform

Målgruppe: Medarbeidere Tema: Skjema
Tagger: machform

Dette er en oversikt over superbrukerne til Skjemaverktøyet.

 

Fakultet for arkitektur og design (AD)

 
Fakultet for arkitektur og design (AD) Kathinka Brødreskift Høyden
Kunstakademiet i Trondheim  
Institutt for design  
Institutt for arkitektur og teknologi  
Institutt for arkitektur og planlegging  

 

Det humanistiske fakultet (HF)

Det humanistiske fakultet (HF) Gro Lurås
HR- og HMS-seksjonen Åse Marit Skarholt
Studieseksjonen Gro Synnøve Johnsen
Institutt for filosofi og religionsvitenskap Birgitte Moe Rolandsen
Institutt for historiske studier Birgitta Wentzel
Institutt for kunst- og medievitenskap Alexander Urdshals Schei
Institutt for musikk Anders Kristiansen
Institutt for språk og litteratur Tone Fredriksen Ydse
Institutt for tverrfaglige kulturstudier Lotte Sæther

 

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk (IE)

Fakultet for informasjonsteknologi og
elektroteknikk (IE)

Kai T. Dragland
Therese Mjøen

Institutt for datateknologi og informatikk Jan Håvard Ryen
Institutt for elektroniske systemer Erik Wessel-Berg
Institutt for elkraftteknikk  
Institutt for IKT og realfag

Kai T. Dragland
Therese Mjøen

Institutt for informasjonssikkerhet og
kommunikasjonsteknologi

Kai T. Dragland
Therese Mjøen

Institutt for matematiske fag Hallvard Norheim Bø
Institutt for teknisk kybernetikk Knut Reklev

Fakultet for ingeniørvitenskap (IV)

Fakultet for ingeniørvitenskap (IV) Sara Edin
Institutt for energi- og prosessteknikk Anne Lise Berg
Institutt for marin teknikk Sigmund Bolme
Institutt for geovitenskap og petroleum Jon Are Nilsen
Institutt for bygg- og miljøteknikk Sonja Marie Ekrann Hammer
Institutt for konstruksjonsteknikk  
Institutt for maskinteknikk og produksjon  
Institutt for havromsoperasjoner og byggteknikk  
Institutt for vareproduksjon og byggteknikk Synnøve Arntzen

Fakultet for medisin og helsevitenskap (MH)

Fakultet for medisin og helsevitenskap (MH) Bjarne Anders Lein
Institutt for helsevitenskap i Gjøvik  
Institutt for helsevitenskap i Ålesund  
Kavliinstitutt for nevrovitenskap Solfrid Nortug
Institutt for kreftforskning og molekylær medisin Hege Müller Hval
Institutt for laboratoriemedisin, barne- og
kvinnesykdommer
 
Institutt for nevromedisin og
bevegelsesvitenskap
Ida Kristin Antonsen
Institutt for psykisk helse Irene Aspli
Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie Hans Olav Tøndel
Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk Karl J. Marthinsen
RKBU Maria Årolilja Rø

Fakultet for naturvitenskap (NV)

Fakultet for naturvitenskap (NV) Per Henning
Institutt for biologi  
Institutt for biologiske fag Ålesund  
Institutt for bioteknologi og matvitenskap  
Institutt for bioingeniørfag  
Institutt for fysikk  
Institutt for kjemi  
Institutt for kjemisk prosessteknologi  
Institutt for materialteknologi  

Fakultet for samfunns- og utdanningsvitenskap (SU)

Fakultet for samfunns- og
utdanningsvitenskap (SU)
Kjersti Strømme
Pia F. Eriksen
Institutt for geografi Rita Hokseggen
Institutt for lærerutdanning Monika S. Nyhagen
Bjørn Evjen
Anna Synnøve Hovstein
Perlaug Kveen
Esben K. Kamstrup
Charlotte Gaertner
Institutt for pedagogikk og livslang læring Berit Berggård
Nadja Berg Aune
Institutt for sosialt arbeid Kari Rodahl
Ingvil Åfarli
Institutt for sosiologi og statsvitenskap  
Institutt for psykologi  
Institutt for sosialantropologi Rita Hokseggen

Fakultet for økonomi (ØK)

Fakultet for økonomi (ØK) Kari Støre Gullichsen
NTNU Handelshøyskolen  
Institutt for internasjonal forretningsdrift  
Institutt for industriell økonomi og
teknologiledelse
Solveig Avelsgård Lien
Arne Vidar Sjønøst
Institutt for samfunnsøkonomi  

NTNU Vitenskapsmuseet (VM)

NTNU Vitenskapsmuseet (VM) Roger Skjelbakken
Institutt for naturhistorie  
Institutt for arkeologi og kulturhistorie  

Universitetsbiblioteket

Universitetsbiblioteket Unni Merete Salminen
  Ragnar Pedersen

Avdeling for utdanningskvalitet

Avdeling for utdanningskvalitet  
Seksjon for etter- og videreutdanning Haakon Aasprong

Avdeling for studieadministrasjon 

Avdeling for studieadministrasjon  
Seksjon for utdanning i Gjøvik Gunn Marie Rognstad
Seksjon for utdanning i Ålesund Sissel Arhaug Basso

Avdeling for studenttjenester

Avdeling for studenttjenester Bjørnar Kvernevik
Internasjonal seksjon  

HR og HMS-avdelingen

HR og HMS-avdelingen Edith Marlene Søndre
HMS-seksjonen  

Kommunikasjonsavdelingen

Kommunikasjonsavdelingen Harald Bruland

IT-avdelingen

IT-avdelingen    
Seksjon for IT-brukerstøtte  
Seksjon for IT-drift  
Seksjon for IT-forvaltning  
Seksjon for IT-utvikling  
Seksjon for IT-strategi og -styring  
Seksjon for digital sikkerhet  

Økonomiavdelingen

Økonomiavdelingen Elin M Bjørgen
Seksjon for økonomirådgiving  
Seksjon for økonomitjenester  
Servicesenter for økonomi Gry-Lene Johansen

Avdeling for campusservice

Avdeling for campusservice Trond Øyum
Seksjon for bygningsdrift  
Seksjon for teknisk drift  
Seksjon for prosjektgjennomføring  
Servicesenter for eiendom  
0 Vedlegg
2751 Visninger
Gjennomsnitt (2 Stemmer)