Tilbake

Contact your Safety representative

Under editing May 2019 - See Nowegian version for updated contacts

-----------------------------------------------------------------------------------------------

What follows is an overview of the safety representatives at NTNU.

Norsk versjon - Finn ditt verneombud

Topic page about HSE | Pages labelled with HSE | Safety representative

The Senior Safety Representatives

The Safety Representatives at NTNU

Faculty of Architecture and Design

Local Senior Safety Representative: Jon Herman Rismoen, Local Deputy Senior Safety Representatives: Odd Joar Oksås

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
  Sentralbygget 1 Gløs Anne Jørgensen Bruland  
  Lavblokk, Sentralbygget Svein Rønning  
  Høgskoleringen 3 Pete Roze  
Trondheim Acadamy of fine art

Innherredsveien 7

Odd Joar Oksås Charley Bennet
Department of design Gløs 356 Jon Rismoen Andre Liem
  Fagenhet ID, Bygg A inkl. Medielab og NISlab, Gjøvik Anders-Petter Andersson*  

*Også listet i tabell for Gjøvik

Faculty of Humanities

Local Senior Safety Representative: Karen Riis, Local Deputy Senior Safety Representatives: Ann-Kristin Haavik

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration Dragvoll, building 2, nivå  Ann-Kristin Haavik Thomas Aarnseth
Department of Philosophy and Religious Studies Dragvoll,
Låven 1. og 2. etg.
Marit E. Sveø Jussi Haukioja
Department of Historical Studies Dragvoll, building 6, nivå 4 og 5 Terje Gustavson  
Department of Art and Media Studies

Dragvoll, building 8, nivå 3 og 4. Building 7, nivå 5

Guri Ellen Hanem Elle Foyn Bruun
Department of Language and Literature Dragvoll,building bygg 3, nivå 4 og 5 Frode Lerum Boasson Hege Langfjæran
  Dragvoll, building 4, nivå 4 og 5 Priscilla Ringrose Sophie Vauclin
  Dragvoll, building 5, nivå 5, part 1 Eli Raanes Marianne Pilskog Nyhus
  Dragvoll, building 5, nivå 5, part 2 Giosuè Baggio Mona Overvik
Department of Music, area 1

Olavskvartalet, Kjøpmannsgata,

og Krambugata

Karen Riis Jørgen Larsen
Department of Music, area 2 Dragvoll, building 2, level 4. Idrettsbygget Knut Anders Vestad Melania Bucciarelli
Department of Music, area 3 Fjordgata 1 Trond Hustad Øyvind Brandtsegg
Department of Interdisciplinary Studies of Culture Dragvoll, building 11, level 5 Stig Kvaal Lotte Sæther

 

Faculty of Information Technology and Electrical Engineering

Local Senior Safety Representative: Terje Mathiesen, Local Deputy Senior Safety Representatives: John Arild Wiggen

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration O.S. Bragstads plass 2E  Line Berg Gunnhild Oftedal
  Studieseksjonen Kalvskinnet    
Department of Computer Science Gløshaugen Randi Holvik Babak Farschian
  Teknologibygget, Kalvskinnet Stein Meisingseth Hege Annette Olstad
  Building A, Gjøvik Peter Nussbaum*  
Department of Electronic Systems Area B, Fysikalsk elektronikk, Gløshaugen Terje Mathiesen Tron Arne Nilsen
  Area C, Teleteknikk, Gløshaugen Erik Wessel Berg Trude Jenssen
  Fagenhet for elektro, Byggbuliding B, Gjøvik Fredrik Ege Abrahamsen*  
Department of Electric Power Engineering Elektro E og F, Gløshaugen Aksel Andreas Reitan Hansen John Arild Wiggen
Department of Mathematical Science Sentralbygg II, Gløshaugen Sverre Smalø Øyvind Bakke
  Unit for mathematical science, Buliding H, Fløy C 1. etg., Gjøvik Per Paulsrud* Anders Oulie*
Department of Engineering Cybernetics Elektro D, Gløshaugen Glenn Angell Janne Karin Hagen (On leave until June 2019)
Department of Information Security and Communication Technology Gløshaugen Norvald Stol Pål Sturla Sæther
  Builiding A, 1. floor, Gjøvik Erik Hjelmås Peter Nussbaum
Department of ICT and NAtural Science Ålesund Knut Hellen* Anders Ulstein
Nasjonalt senter for realfagsrekruttering FRB, A4 Merete Lysberg Jens Arne Meistad

*Også listet i tabell for Gjøvik og Ålesund

Faculty of Engineering

Local Senior Safety Representative: Ragnar Moen, Local Deputy Senior Safety Representatives: Kari Elise Dahle

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration Fakultetsadm (”Geologen”) (306) Ingunn Syrstad Bøgeberg Ann-Helen Kirknes
Department of Engineering and Process Engineering Office space in VATL Tonje Kotte Fredriksen Nina Laumann
  Office space in Fluid building and Hydro Power Eugen Uthaug Debbie Koreman van den Bergh
  Laboratoriers in VATL Aleksander Mosand Arnt Egil Kolstad
  Laboratories in Fluid Mechanics building og Hydro Power building Arnt Egil Kolstad Aleksander Mosand
  IndEcol  Nina Holck Sandberg Maren Lundhaug
Department of Civil and Environmental Engineering Arkitekt Christies gate 2 Arne Mathias Selberg Thomas Uhlving
  Høgskoleringen 7a, building 337 Bent Lervik Per Østensen
  S.P Andersens vei 5, building 446 Thomas Meyn Kristian Agustin Jensen
Department of Structural Engineering Materialteknisk Ragnar Moen Tone Haugen Nilsen
Departmnet of Marine Technology Kontorfløy Bjørn Tore Bach Renate Karoilussen
  Tunglab Kristian Minde Kristian Aamot
  Våte laboratorier Ole Erik Vinje Trond Innset
Department of Mechanical and Industrial Engineering Office Gløshaugen Hillgrunn Aune Christer Elverum
  Valgrinda Kari Elise Dahle Mary Ann Lundteigen
  Lab og verksted Gløshaugen Adam Leon Kleppe Nousha Kheradmand
Department of Geoscience and Petroleum   Lars Johan Sandvik Gunnar Vistnes
Department of Ocean Operations and Civil Engineering Ålesund André Tranvåg*

Lala Lacramioara Nilsen*

 

Department of Manufacturing and Civil Engineering

Building B, ekskl.lab., Gjøvik

Office 5. etg S bygg

Chunhong Luo Astrid Stadheim
  Maskin-/bygglab, Elektrolab, B112 og B214 and UU-lab. Mustad, Gjøvik Kenneth Kalvåg* Pål Erik Endrerud*

*Også listet i tabell for Gjøvik/Ålesund

Faculty of Medicine and Health Sciences

Local Senior Safety Representative: Bjørn Munkvold, Local Deputy Senior Safety Representatives: Knut Grøn

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration MTFS 1. og 2. etg. Yngve Sommervoll Cicilie Nordvik 
  Comparative Medicine Core Facility (AKM) Knut Sverre Grøn Erling Wold
Department of Health Sciences in Gjøvik H-building Gjøvik Siri Gunn Simonsen* Anne Myhre Sølvsberg*
Department of Health Sciences in Ålesund A2 og A3 in the main buliding, Ålesund Torill Osvik Ryste* Gunhild Thunem
Kavli Institute for Systems Neuroscience MTFS Hanne Mali Møllergård Vy Thuy Nguyen
Department of Clinical and Molecular Medicine Gastro Nord 3. etg. Bjørn Munkvold Ingrid Katrin Hals
  Gastro Sør/Øst og Kunnskapssenteret 3. etg. Randi Vik Trine Strand
  Kunnskapssenteret Vest, 4. etg. Berit Bjelkåsen Inger Storaker
  Laboratoriesenteret 1. og 3. etg. Hilde Lysvand Marianne Dorè Hansen
  Laboratoriesenteret 4. og 5. etg. Lars Hagen Marianne Dorè Hansen
  Forsyningssenteret Bjørn Munkvold  
  Kvinne-barnsenteret Kari Anne Evensen Lars Adde
Department of Neuromedicine and Movement Science Bevegelsessenteret, Granåsen and NextMOVE Per Bendik Wik Xiangchun Tan
 

Nevrosenteret Vest og Øst (U1, 1. etg., 2. etg. og 3. etg.)

Fredrik Forbord Helland Janne Pallin
 

MTFS 1. etg. Helseinformatikk

Per Bendik Wik Janne Pallin
 

Tungasletta 1., 2. og 3. etg

Marte Kristine Lindseth Cindy Terchantuk
Department of Mental Health Klostergata (RKBU) Marit Løtveit Pedersen Frode Jørum
  MTFS og Kvinne-Barnsenteret Sissel Alsaker Ann-Kristin Bratlie
  Tungasletta 2 (Vernepleie og NAKU) Monica Kristiansen Ilara Tedeschi
  Østmarka (VOP-R) Siri Aakre Kolstad Einar Vedul-Kjelsås
Department of Public Health and Nursing HUNT Levanger Ann Helen Melby Nina Hammer
  Øya Helsehus Marit Mauset Inger Finserås
  Samfunnsmedisinbygget Guri Helmersen Aslak Steinsbekk
Department of Ciculation and Medical Imaging AHL, generell- og mikroskopi-lab 3.etg Karin Solvang Garten Ragnhild Røsbjørgen
  AHL, UL-lab, offices and meeting rooms Alfonso Rodriguez-Molares Ingvild Kinn Ekroll
  AHL, treningslaber i 1 og 3. etg

Thomas Fremo (1. etg)

Eivind Wang (3. etg)

Atefe Tari (1. etg)

  Kvinne-Barnsenteret 1. etg. (MR) Tina Bugge Pedersen Torill Eidhammer Sjøbakk
  MTFS 2. etg. (offices) and Bevegelsessenteret 1. etg (radiografi) Edith Johanne Olsen Ragnhild Berg Kolstad

*Også listet i tabell for Gjøvik/Ålesund

 

Faculty of Natural Sciences

Local Senior Safety Representative: May Grete Sætran, Local Deputy Senior Safety Representatives: Sigrid Lindmo

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration Realfagbygget, D1 Bjørn Steinar Tanem  
NV Workshops Realfagbygget, DU3 Elisabeth Valberg Sebastian Bete
Department of Biomedical Laboratory Science Laboratoriesenteret, 2. etg. øst Heidi Græsmann Martha Berge
Department of Biology Realfagbygget 1, U1, kontorer i  D1 og E1 (CBD-gruppen); Plantebiosenteret: rom 004, 017, 018 og veksthuset  Torfinn Sparstad Trude Johansen
  Realfagbygget U2, U3; U4 Sigrid Lindmo Henriette Vågland
  NTNU Sealab, Brattørkaia.
Trondheim Biologiske Stasjon 
Kjersti R. Dahl Mari-Ann Østensen
Departmen of Biological Sciences Ålesund Hovedbygget, etg. A4, C3 og C4 lab nordvest Heidi Engstrøm* Bente Alm*
Department of Biotechnology and Food Science Kjemiblokk 3 og 4 Hanne Jørgensen Gerd Inger Sætrom
 

Sverresgt. 12 (Teknologibygget)

U1 og 2. etg.

Trond Viggo Pettersen Atle Hannisdal
Department of Physics Fys 1: Realfagbygget, underetasjer: AU2, BU2, BU4, DU4. Kjemiblokk 1, underkjeller: Fibertårn, TEM-lab. Dragvoll, uteområde sør: Meteorradar målestasjon. Bjørn Gunnar Soleim Ragnhild Sæterli
  Fys 2: Realfagbygget, 3. etasje: B3, C3, D3 (midtre, østre fløy), E3 (vestlig del) Trine Højberg Andersen Patric J. Espy
  Fys 3: Realfagbygget, 4. etasje: B4, C4, D4 (midtre, østre, D4-112 i vestre fløy), E4 (nordvestlig del) Rita Dias Tina Bergh
  Fys 4: Realfagbygget 5. etasje: D5, E5, solmålestasjon på taket over E-fløy Peder Kristian Brenne Tone Sanne
  SFF Porelab, PTS 2 Marie-Laure Olivier Mathias Winkler
Department of Chemistry Realfagbygget 2. og 3.etg Susana Villa Gonzales Nebojsa Simic
Department of Chemical Engineering Kjemiblokk 4 Mikael Hammer May Grete Sætran
  Kjemiblokk 5, Hallene C og D og monteringsverkstedet Ketil Torset Helland Mikael Hammer
  PFI-bygget May Grete Sætran Ketil Torset Helland
Department of Materials Science and Engineering Kjemiblokk 2, Kjemihall G  Anita Storsve Elin Harboe Albertsen
  Berg (333) og Metallurgibygget (304). Alfred Getz vei 2 (AGV) Dmitry Slizovskiy Pål Christian Skaret
 

Sverresgt. 12, Teknologibygget, U2, 2. og 3. etg.

Liv Anita Nonstad Hege Sundgård
Gunnerus Reasearch Vessel Hele fartøyet Mats Remman Reppe  
NanoLab

Kjemiblokk 1

Mark Giulio Chiappa Mathilde Isabelle Barriet

*Også listet i tabell for Ålesund

Faculty of Social and Educational Science

Local Senior Safety Representative: Marit Soini, Local Deputy Senior Safety Representatives: Trygve Megaard

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty Administration Dragvoll, Paviljong C Marit Soini Dennis Gudim

Department of Geography

Department of Social Anthropology

Dragvoll, Building 7: level 4 og 5 Rita Hokseggen Per Ivar Chutko

Department of Educational and Lifelong Learning

Uniped

Dragvoll, Paviljong A and B, buliding 1, parts of level 3 and 4 Daniel Schofield Vegard Frantzen
Department of Social Work Tungasletta 2, building A, 4, og 5. etg Roar Sundby Toril R. Ottesen
Department of Sociology and Political Science Dragvoll, Buildinng 9 and 10 Ingvill Stuvøy Pål Martinussen
Department of Teacher Education

 

Trygve Megaard

Tove Grete Lie

 
Department of Psychology Dragvoll, Buliding 12 Berit Overå Johannesen Unni Skrede Koen

 

Faculty of Economics and Management

Local Senior Safety Representative: Trond KongsvikLocal Deputy Senior Safety RepresentativesKjersti Forbregd

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Departmnet of Industrial Economics and Technology Managment all areas, except the areas for "Eksperter i Team" and "Faggruppa  Gjøvik" Trond Kongsvik Grete Bjørgan
Faggruppe Eksperter i Team (IØT-E)   Thomas Christian Espenes  
Faggruppe for økonomi og ledelse, campus Gjøvik (IØT-G)   Eirik Bådsvik Hamre Korsen* Ivar Moe*
Department of International Business   Margrethe Harestad Bakke* Elena Panteleeva*
Department of Economics   Snorre Lindset  
NTNU Busniness School   Stein Frydenberg Aras Khazal

*Også listet i tabell for Gjøvik/Ålesund

NTNU University Museum

Local Senior Safety Representative: Karstein Hårsaker, Local Deputy Senior Safety Representatives: Klaus Ramberg

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
The Administration Schønninghuset Klaus Ramberg Roger Skjelbakken
Department of Natural History Schønninghuset Karstein Hårsaker Aina Mærk Aspaas
Department of Archaeology and Cultural History Gunnerushuset og Schønninghuset Ruth Iren Øien Staale Normann
The National Laboratory for Age Determination

Gamle fysikk

Martin Seiler John Øystein Haarsaker
Section of Exhibitions and Events Gunnerushuset  Solbjørg Pedersen Jan Inge Magnusson

 

Library and Education (LOSAM-BU)

(Verneområdene for Fellesadministrative tjenester i Gjøvik/Ålesund forholder seg til relevant enhetsleder, HVO og LOSAM-område avhengig av sakens innhold)

Local Senior Safety Representative: Magnus Rom JensenLocal Deputy Senior Safety Representatives: Ann-Kristin Kolberg

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Library Section for Collections and Digital Services The main building, Gløshaugen Unni M. Salminen Birgitte Belsaas
Library Section for History of Culture and Science
  • Gunnerusbiblioteket Kalvskinnet
  • Dorabiblioteket
Evelyn Thor Alexander Lyngsnes
Library section for Medicine and Health Sciences

Kunnskapssenteret, St.Olavs hospital

  • Medicine and Health Library
  • Library Tungasletta
Una Ersdal Katrine Aronsen
Library Section for Architecture, Natural Science, Technology and Economics
  • Teknologibiblioteket Hovedbygningen,
  • Arkitektur- og byggbiblioteket Sentralbygget,
  • Biblioteket Kunstakademiet,
  • Realfagbiblioteket
  • Biblioteket Kalvskinnet
  • Økonomibiblioteket, Hestehagen
Ann Kristin Kolberg Hanne Lieungh Aspås
Library Section for Humanetics, Education and Social Science
  • Biblioteket Dragvoll
  • Musikkbiblioteket, Olavskvartalet
  • Biblioteket ved institutt for lærerutdanning, Moholt
  • Lysholmbiblioteket
Magnus Rom Jensen Jenny Bakken Aslaksen

 

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Education Quality Division   Hege Elisabeth Almaas Gisle Marhaug
 

Realfagbygget 

Sentralbygg 1

Fredrik Haugdal Marit Kristine Berntsen
  Statsarkivet Hege Elisabeth Almaas Kjell Tore Næsgaard
  Hovedbygget Nils Rune Bodsberg Marit Svendsen

Student Services Division

Gamle kjemi, Dragvoll

Gisle Marhaug

Lars jørgensen
NTNU Office of International Relations Internasjonalt hus Dzenana Karadza Sigrid Hauge
Academic Administrative Division

Moholt

Varshita Venkatesh

Linda Sannes Aune

 

 

Rector`s staff and Administration (LOSAM-RO)

(Verneområdene for Fellesadministrative tjenester i Gjøvik/Ålesund forholder seg til relevant enhetsleder, HVO og LOSAM-område avhengig av sakens innhold)

Local Senior Safety Representative: Mads Saurstrø, Local Deputy Senior Safety Representatives: Thor Bjørn Arlov

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
HR and HSE-division Akrinn, Geologibygget Ann Kristin Sjaastad Didrik Tårnesvik
Communication Division Gløshaugen, Hovedbygget Mads Saurstrø Tanja Mathiesen
NTNU Grafisk senter Dragvoll Emil Westly Keiseraas Odd Ivar Reinsli
IT Administrative Section,
IT Development Section,
IT Strategy and Management Section
Sluppenveien 12B og 12C Therese Vangstad John Floan
IT Operations Section Sluppenveien 14 4 og 5. etg,
Dragvoll bygg 1 nivå 5, NHL-C 4 etg.
Peter Davidse Terje Gustavson
IT Support Section Trondheim Jack Jonsson William Henriksen
IT Gjøvik, Digital Security Section Gjøvik Vebjørn Slyngstadli* Harald Hauknes*
IT Ålesund  Ålesund * *
Records Management Division Dragvoll Maria Galan Cecilie Strøm
Rector`s Staff, Director of Organization Gløshaugen, Hovedbygget Thor Bjørn Arlov Per Arne Wilson
Universitetsavisa Gløshaugen, Infohuset Thor Bjørn Arlov Per Arne Wilson
Other employees in Gjøvik  from HR HSE Division,
Communication Division,
Records Management Division
* *
Other employees in Ålesund from HR HSE Division,
Communication Division,
Records Management Division
* *

*See Gjøvik and Ålesund below.

Financial, Property and Campus Services (LOSAM-ØEC)

(Verneområdene for Fellesadministrative tjenester i Gjøvik/Ålesund forholder seg til relevant enhetsleder, HVO og LOSAM-område avhengig av sakens innhold)

Local Senior Safety Representative: Pål VanvikLocal Deputy Senior Safety Representatives: Camilla Bergheim Heitmann

Division and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Økonomiavdeling stab*   Mads Annæus Hobbel Anne Kristin Rise
Seksjon for økonomirådgivning*   Mads Annæus Hobbel Anne Kristin Rise
Servicesenter for økonomi*   Mads Annæus Hobbel Anne Kristin Rise
Seksjon for økonomitjenester   Gøril Lønvik Syrstad

Pål Vanvik

Avdeling for virksomhetsstyring   Andreas Slettebak Wangen Ivar Pettersen
Eiendomsavdeling   Nina Tanche Nilsen Nils Jørgen Moltubakk

*Felles verneombud

Divicion and Department Area (place, building) Verneombud Deputy

Campus Services Division

  Joar Flatås Linda Nervik Rønning
Staber/servicesenter/seksjon for prosjektgjennomføring 2. etg. Driftssentralen Ketil Normann Wean Kari Ingebrigtsen
Seksjon for bygningsdrift Nord Linda Nervik Nina Kjeldsberg
Seksjon for bygningsdrift Sør Geir Blikeng Nils-Martin Jøssund
Seksjon for bygningsdrift Øst Jonny Nyrønning Alina Jensen
Seksjon for bygningsdrift Kalvskinnet  Trine Bredahl Heidi Stellander Johnsen
  Gjøvik (renholdere) Hilde Irene Eriksson* Anita Sagbråten*
  Gjøvik (byggforvaltning) Vebjørn Slyngstadli* *
Seksjon for bygningsdrift Øya Bård Meek Elisabeth Lauritzen
  Ålesund Kari Vedde Helge Myklebust
Seksjon for bygningsdrift Logistikk, park og ressurs Stig Vaulen Linda Holm Rosanoff
Seksjon for teknisk drift Bygg, vakt og service Joar Flatås Olav Sæther
Seksjon for teknisk drift Elektro og VVS Dag Frode Breivik Frode Knutsen
*Også listet i tabell for Gjøvik

NTNU in Gjøvik

Local Senior Safety Representative: Vebjørn Slyngstadli, Local Deputy Senior Safety Representative: Jo-Are Nordli Eriksen

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty of Architecture and Design

Department of Design Gjøvik,

A-build, 2. floor

Anders-Petter Andersson  
Faculty of Information Technology and Electrical Engineering

Department of Computer Science, A-build, 0. floor and IDI's offices on 2. floor

Peter Nussbaum  
  Department of Electronic Systems, B-building Fredrik Ege Abrahamsen  
  Department of Mathematical Sciences, Hc-build, 1. floor Per Paulsrud Anders Oulie
  Department of Information Security and Communication Technology, A-build, 1. floor Erik Hjelmås  
Faculty of Engineering

Department of Manufacturing and Civil Engineering, B- and

S-build. (excl. labs)

Missing  
  Department of Manufacturing and Civil Engineering, Labs in B-build, S-build and Mustad: Machinelab, Buildinglab, Elektrolab, B112, B214, Manulab and UU-lab Kenneth Kalvåg Pål Erik Endrerud
Faculty of Medicine and Health Science Department of  Health Sciences in Gjøvik, H-building and Radiography lab in S-building Siri Gunn Simonsen Anne Myhre Sølvsberg
Faculty of Economics and Management Department of Industrial Economics and Technology Management, Hc-build, 2. floor  Bådsvik Hamre Korsen Ivar Moe
IT Division Digital Security Section/ IT-services, K-building and offices in A-building Vebjørn Slyngstadli Harald Hauknes
Academic Administrative Division and University Library

Education Section in Gjøvik, G-building, 1. and 2. floor and

Library Gjøvik, G-build, 2. floor

Anne Aandalen Andreas Fagervik
Campus Services Division Building Management Section/ Team Gjøvik, all buildings Hilde Irene Eriksson Anita Sagbråten

 

NTNU in Ålesund

Local Senior Safety Representative: André TranvågLocal Deputy Senior Safety Representatives: Heidi Engstrøm

Faculty and Department Area (place, building) Safety Representative Deputy
Faculty of Information Technology and Electrical Engineering Institutt for IKT og realfag, Ålesund Knut Hellen Anders Ulstein
Faculty of Engineering Institutt for havromsoperasjoner og byggteknikk, Ålesund André Tranvåg Gunhild Thunem
Department of Health Sciences Ålesund Institutt for helsevitenskap Ålesund, A2 og A3 i hovedbygget, NTNU Ålesund Torill Osvik Ryste Tove Kartin Dybvik
Fculty of Natural Sciences Institutt for biologiske fag Ålesund, Hovedbygget, etg. A4, C3 og C4 lab nordvest Heidi Engstrøm Bente Alm
Faculty of Economics and Management Institutt for internasjonal forretningsdrift, Ålesund Margrethe Harestad Bakke Elena Panteleeva
Rector`s Staff and Administration Administrative fellestjenester Ålesund Lisa Krogh Helge Myklebust
Campusservice Seksjon for byggdrift Helge Myklebust Unni Salen

 

Last edited 15.08.2019

0 Vedlegg
6200 Visninger
Gjennomsnitt (0 Stemmer)